Yöneticilerin Görevleri Takibi ve Sonuçlarının Kontrolü

Yöneticilerin Görevleri Takibi Bitrix24 performans ve iş yönetimi konusunda yöneticilerin yükünü azaltıyor.

Yöneticilerin Görevleri Takibi Bitrix24, içerisindeki yardımcım tüm araçlarla yöneticiler ve çalışanlar için proje takibi ve yönetimini kolaylıkla yürütmesinde fayda sağlıyor. 

Bitrix24‘ün bu aşamadaki yardımcı araçları nelerdir?

  • Görev kontrol listeleri
  • Görev süresi izleyicisi
  • Görevlere bağımlılığı olan gantt çizelgesi
  • Hatırlatıcı ve görev değişiklikleri bildirimleri
  • Görev ve sonuç kontrolü

Sonuçlandırılması sonrası eğer kontrol edilmesi gerekiyorsa, görev formu ayarlarından tamamlayın. Sonra görevi kontrol et ayarının aktif etmeniz gerekmektedir.

Sorumlu olan kullanıcılar, görev sonucunu yani görev yorumu içindeki ilgili alana bilgilendirme sağlamadan görevi kapatamaz. Böylece görev sorumlusu olan kullanıcı, sonuç yorumunda belirttiği sonucuyla birlikte görevini tamamlandı olarak işaretleyebilir. Sonrasında ise incelenmesi için yöneticiye iletilecektir. Kontrol sonrası görev sonucunu tamamlanmak üzere kabul edebilir ya da düzenlenmesi için görevi tekrar aktif edebilirsiniz.

Bitrix24 Görev Takip, iş süreçlerinizi daha organize ve verimli bir şekilde yönetmek için tasarlanmıştır. Ekipler arasında işbirliğini güçlendirin, görevleri atayın, önceliklendirin ve takip edin. Her adımı kontrol altına alarak projelerinizi daha hızlı ve etkili bir şekilde tamamlayın.

Bitrix24 Görev Takip ile iş akışınızı daha akıllıca yönetin, ekipler arasında daha etkili bir iletişim sağlayın ve projelerinizi başarıyla tamamlamanın anahtarını elinizde tutun. Bitrix24 ile görev yönetiminin gücünü keşfedin.

Ayrıca İş akışınızı düzenlemenin ve projeleri daha başarılı bir şekilde tamamlamanın kilit unsurlarını sunar. Böylece her bir adımı daha etkili bir şekilde kontrol altına alarak ekip işbirliğini artırabilir, verimliliği optimize edebilir ve iş sonuçlarını sürekli olarak iyileştirebilirsiniz.