Kampanya ve Duyurular

Sizde dijital işletmeciliğe geçin rahat edin.            Tek Ekran Çok iş.          Banka Banka Gezmeyin, Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda.

Quick Point

Anasayfa > Quick Point

Kısaca Biz

2008 yılında temelleri atılan ve finansal teknoloji alanında faaliyet sürdüren Quick Point Teknoloji A.Ş. online tahsilat, fiziksel pos ve sanal pos çözümleri geliştirmekte, firmalar için hızlı, basit ve güvenli yapabilecekleri yeni nesil online ödeme sistemi ve platformlar sunmaktadır.

Ekibimiz

Süreçleri hızlandırmak ve sonuçlandırmak için oluşturulan yetkin ekibimiz iş ve zaman kayıplarınızı azaltmak için her zaman sizin yanınızda.

Değerlerimiz

Varlığımızın sebebi olan müşterilerimizin isteklerini anlamak ve karşılamak, verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmek, müşteri memnuniyeti artıtmak.

Quick Kariyer

Quick Point Teknoloji insan kaynakları politikası, adil, şeffaf ve söz hakkı tanıyan, çalışanların potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanın değer oluşturarak Quick Point Teknoloji’nin geleceğine katkı sağladığı ve değer gördüğü, yüksek performanslı, gelişim odaklı, şirket kültürü ve bağlılığı yüksek, mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir işgücü oluşturmayı hedefler.

Bizden Haberler

Quick Point ile PayPorter Güçlerini Birleştirdi

Quick Point, Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından biri olan PayPorter ile güçlerini birleştirdi.