Kampanya ve Duyurular

Sizde dijital işletmeciliğe geçin rahat edin.            Tek Ekran Çok iş.          Banka Banka Gezmeyin, Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda.

Çözümler

Anasayfa > Çözümler

Quick Tahsilat

Quick Tahsilat Sistemi ile internetten üzerinden güvenli bir şekilde ödeme almak isteyen işletmeler için yeni nesil teknolojileri kullanarak yüksek güvenlikli online ödeme sistemleri tasarladık.

Quick Extre

Banka Banka Dolaşmayın Hesabınızı Biz Yapalım Siz İzleyin. Quick Extre ile çalıştığınız bankalarda bulunan tüm TL ve döviz hesap hareketlerinizi ve bakiyelerinizi online olarak tek ekran üzerinde görmenizi sağlar. Otomatik olarak tanımladığımız muhasebe hesaplarına ve ilgili cari hesaplarına fişlerini oluşturur.

Quick E-Ticaret

B2B ve B2C E- Ticaret sistemlerimiz çok yakında...

Quick Web

İşletmenizi yönetmeye yeni nesil Quick Web Sitesi ile başlayın. Quick Web Sitesinin dinamik yapısıyla istediğiniz sayfa tasarımlarını kendiniz oluşturabilir veya profosyonel ajanslara tasarım yaptırabilirsiniz.

Quick POS

Quick POS Sistemi ile tüm sanal pos ve fiziksel poslarınızı tek ekrandan takip edersiniz. Quick POS Sisteminde Banka ve Ödeme kuruluşu sanal ve fiziksel pos entegrasyonu çok kolay.

Quick E-Cüzdan

Ödematik e-Cüzdan dijital cüzdan, çok yakında...

Quick Muhasebe

Quick Muhasebe; Tek Düzen muhasebe alt yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. İhtiyacınız olan tüm muhasebe ve finans raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz.