Kampanya ve Duyurular

Sizde dijital işletmeciliğe geçin rahat edin.            Tek Ekran Çok iş.          Banka Banka Gezmeyin, Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda.

Bayilik / Hizmetler

Anasayfa > Bayilik / Hizmetler

faturamnet-bayilik

Sizde Türkiye geneline yayılmış olan Faturam.net bayi ağımıza katılarak sunulan avantajlarla müşterilerinize daha iyi ve güvenilir hizmetler vererek kazançlarınız artırabilirsiniz. Birçok hizmeti tek bir noktada müşterilerinize hızlı ve güvenilir bir şekilde sunabileceğiniz teknoloji merkezli bayilik sistemimize katılarak siz de işlerinizi büyütebilirsiniz.

Konsept Mağaza

Yepyeni bir mağazacılık anlayışı Quick Point, fatura ödeme merkezleri ve abone işlem merkezlerine yepyeni bir yorum getiriyor. Şık modern bir mağaza konseptimiz ihtiyaçlarınıza göre tasarlandı. Birçok hizmeti tek bir noktadan güvenilir ve hızlı şekilde sunan teknoloji merkezli yeni bir mağazacılık.

Fatura Tahsilatı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasına (TCBM) bağlı fatura tahsilatı yetkisi almış Ödeme Kuruluşu aracılığıyla Türkiye genelinde elektrik, doğalgaz, su, telekom gsm, internet, tv dijital yayın, mtv, sgk, gibi 300 den fazla kurumun faturalarını online olarak güvenli ve hızlı bir şekilde tahsil edebilirsiniz.

TL ve Paket Yükleme

Kullanıcı dostu ara yüzleri ile sistemimizden 7/24 online TL yüklemesi, Konuşma,  Ses ve İnternet paket yüklemesi yapabilirsiniz. Sistemimiz uluslararası geçerliliği olan güvenlik altyapısı ve teknolojisi ile sizlerin kullanımına sunulmuştur.

Sigorta Teklifleri

Sağlık sigortası, araç sigortası, konut sigortası, işyeri sigortası, inşaat sigortası, seyahat sigortası gibi alanlarda size hizmet vermekteyiz. Uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz ile si değerli müşterilimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi poliçeyi ve sigortayı tespit ederek size hizmet etmekteyiz.

Bilet İşlemleri

Kullanıcılarımıza en uygun fiyatlarla seyahat etmelerini amaçlıyoruz. En seçkin otobüs firmaları ile aynı hattaki ucuz bilet fiyatlarını bulabilme, Sefer saatleri, bilet fiyatları, otobüs özellikleri karşılaştırma, gelişmiş filtreleme seçenekleri ile ucuz bilet bulabilmelerini sağlıyoruz.

Abonelik Başvuruları

Birçok farklı ürünün satışı için en pratik şekilde tek bir noktadan başvuru yapabileceğiniz size zaman kaybettirmeden müşterilerinizin ihtiyaçlarına cevap verebileceğiniz bir sistem sunuyoruz. 

Bayilik Başvuru Evrakları

Web sitemizde bulunan başvuru formunun doldurulmasıyla talebiniz değerlendirilmek üzere sistemlerimize kayıt edilir. Web sitemizde bulunan başvuru formunun doldurulmasıyla talebiniz değerlendirilmek üzere sistemlerimize kayıt edilir.

Yazar Kasa (ÖKC) POS

İşletmesini ingenico yazarkasa ile fatura ödeme noktasına dönüştüren kazanıyor.