Dijital İşletme - 6 Şubat 2022

Quick Point ile Payporter güçlerini birleştirdi.

Yurt Dışı Para Transfer pazarının en önemli markalarından biri olan PayPorter, finansal teknoloji çözümleri geliştiren Quick Point ile güçlerini birleştirdi.

160’ın üzerindeki ülkeye para transferi yapan PayPorter ile yeni nesil ödeme sistemleri, sanal pos çözümleri ve şirketlerin dijital dönüşümü için çözümler geliştiren Ouick Point iş birliği başladı. Bu iş birliği ile her iki marka da müşterilerine vereceği hizmetin hızlı, kolay ve güvenli olmasının yanı sıra nihai tüketici için en yaygın ve en uygun koşullarda sunmayı amaçlıyor.İki şirketin genel müdürlerinin hazır bulunduğu görüşmede iş birliği sözleşmeleri imzalandı.

İzzet METCAN: İş Birliği ile Hızlı Bir Şekilde Yaygınlaşmaya Devam Ediyoruz

İş birliği hakkında konuşan PayPorter Genel Müdürü İzzet Metcan; “Her iki markanın da ödemeleri kolaylaştırması, modernleştirmesi, müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve hizmet çeşitliliği için izlediği stratejiler bizi bir araya getiren en büyük neden oldu. Bu iş birliği ile hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya devam ediyor olacağız’’ dedi.

Cemil Aydın LEK: Hizmet Çeşitliliğimizin Genişlemesine Yarayan Çalışmalara Devam Ediyoruz

Quick Point Genel Müdürü Cemil Aydın Lek ise; ‘’Yenilikçi finansal teknolojilerimiz ile hizmet çeşitliliğimizin genişlemesine yarayan çalışmalara devam ediyoruz. PayPorter ile izlediğimiz ortak stratejiler doğrultusunda iş ortaklığımızın temellerini atmış olduk. İş birliği ile ilgili emeği geçen herkese teşekkürler’’ diye konuştu.