Size nasıl yardımcı olabiliriz?

 

 

GENEL ÖZELLİKLER
Seçiniz
Modül
Açıklama
Lisans
Fiyat
Web Servis (API)
E-Ticaret ve Pazaryeri Entegrasyon yazılımları üzerinden; Sipariş Listeleme, Sipariş Detayı, Hızlı Satış (Sipariş) Oluşturma, Ürün Kaydetme, Ürün Stok Güncelleme, Ürün Fiyat Güncelleme, Bayi Listeleme, Bayi Eksi Hesap Limiti Güncelleme, Kategori Detayı gibi işlemleri yazılımınıza entegre edebilir ve yazılımınız üzerinden yönetebilirsiniz. API Dökümanı için buraya tıklayınız. Örnek Kodlar için buraya tıklayınız.
Yıllık
1250 ₺
Özel Tasarım
Müşteri taleplerine göre hazırlanacak özel tasarım hizmeti. Bu işlem en az 20-30 iş günü kadar sürmekte olup tasarım talebinize göre süre değişiklik gösterebilir. Çalışma başladıktan sonra iadesi mümkün değildir.
Tek Sefer
1450 ₺
Adnroid ve İOS Mobil Uygulama
Android ve iOS cihazlar için hazırlanmış native mobil uygulamaların oluşturulması ve talep edilen mağazada yayınlanması hizmetidir. Ücret mobil uygulama başınadır.
Yıllık
1250 ₺
B2B (Bayi) Modülü
Bayi ağı oluşturmak için ihtiyaç duyulan gelişmiş özelliklere sahip modüldür.
Yıllık
1250 ₺
Muhasebe Entegrasyonu

İşletmede kullanılan Ön Muhasebe veya ERP Muhasebe yazılımı için entegrasyon hizmeti sağlar. Stok kartlarının e-ticarete yansıtılması ve e-ticaret ile pazaryeri siparişlerine ait cari kartları ve faturaların muhasebe yazılımına aktarılması işlemidir. Her muhasebe yazılımı için özellikler farklılık gösterebilir. Destek Sistemi üzerinden bilgi talep edebilirsiniz.

Yıllık
Pazaryeri Entegrasyonu

Opsiyonel olarak sunulan pazaryeri entegrasyon modüllerini satın alabilirsiniz. (Trendyol - Çiçeksepeti - Modanisa)

Yıllık
InstaShop
Instagram mağazanıza e-ticaret sitenizdeki ürünlerin aktarılması işlemini kapsar. Kurulum tarafımızca gerçekleştirilir.
Yıllık
1450 ₺
Hızlı Satış
Fiziksel mağazalarınızdan gerçekleştirdiğiniz satışları e-ticaret sistemi üzerine işlemenizi ve hem e-ticaret hemde pazaryerlerinden kolayca stok düşmenizi ve faturalandırma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca raporlanabilir ve barkod okuyucu desteği vardır.
Yıllık
1450 ₺
Hızlı Tahsilat
Müşterilerinizden üyeliksiz ve sadece gerekli bilgileri alarak ödemelerinizi kredi kartı ile kolayca tahsil edebilirsiniz.
Yıllık
1450 ₺
XML Entegrasyonu
Tedarikçilerinize ait XML bağlantıları üzerinden ürün çekilmesi için ilgili XML kaynağının sisteme göre uyarlanması ve eklenmesi işlemini kapsar. WebServis tipinde oluşturulan XML kaynakları bu hizmete dahil değildir.
Yıllık
750 ₺
Lisans Değişikliği
E-Ticaret sitenize ait alan adı (domain) değişikliği sağlayın. Mobil Uygulama değişimi +400 TL ücretlidir. UYARI: Bu işlem ile mevcut paneldeki veriler kesinlikle silinmez. Verilerin silinmesini istiyorsanız yeni paket siparişi oluşturarak yeni kurulum yaptırmalısınız. Veri silme talepleri dikkate alınmayacaktır!
Tek Sefer
950 ₺
Marka Kaldırma
Yazılımlarımız üzerinde yer alan marka bilgilerinin kaldırılması işlemini kapsar. Bu işlem ile yalnızca e-ticaret müşteri arayüzüne ait footer alanındaki marka bilgisi kaldırılır. Yönetim panelindaki marka bilgilerini kapsamaz.
Yıllık
1250 ₺
Parabirimi
Müşterilerinize döviz kurlarına göre parabirimi değiştirme imkanı sunar.
Yıllık
1150 ₺
Dil Değiştirme
Müşterilerinize eklenen dillere göre yazılım arayüzüne ait verilerin dilini değiştirme imkanı sunar. Geliştirme aşamasındadır. Satın almadan önce mutlaka destek sistemimiz üzerinden bilgi isteyiniz.
Tek Sefer
1150 ₺
DropShip
Hem tedarikçi hemde bayinin quickpoint.com.tr yazılımlarını kullanması halinde bayinin sitesinden ve pazaryerlerinden almış olduğu siparişleri tedarikçiye kolayca yönlendirmesini sağlar. Sipariş oluşturma sürecini kısaltır. Modülün kullanılabilmesi için hem tedarikçi hemde bayi modüle sahip olmalıdır.
Yıllık
1150 ₺

Açıklamasında Pazaryeri Paketlerinde geçerli olduğu belirtilen ürünleri Pazaryeri Paketi kullanan müşterilerimiz satın alabilir..