Kampanya ve Duyurular

Sizde dijital işletmeciliğe geçin rahat edin.            Tek Ekran Çok iş.          Banka Banka Gezmeyin, Tüm Banka Hesaplarınız Tek Ekranda.

Aidat Üyelik Sistemi

Anasayfa > Quick Tahsilat > Aidat Üyelik Sistemi

Farklı sektörlerin tahsilatlarını kolaylaştırmak için geliştirdiğimiz Yeni Nesil Aidat ve Üyelik Sistemi ile tahsilatlarınızı online, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Aidat, üyelik, dönemsel, taksit ve benzeri düzenli tüm ödemeler için Yeni Nesil Aidat ve Üyelik Sistemimiz üzerinden planlamasını yaparak ödeme taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Zamanı gelen ödeme talepleri otomatik olarak müşterilerinize iletilir ve tahsilat yapmaya başlarsınız.

Sistemin Bazı Özellikleri

  Kredi Kartı ile Tahsilat   Banka Kartı ile Tahsilat
  EFT/Havale ile Tahsilat   Online Banka Hareketlerini
  Online Muhasebe   Otomatik Hatırlatma
  Otomatik Müşteri Eşleştirme   Müşteri ve Kullanıcı Tanımlama


Kredi kartı ile tahsilat yapabilmeniz için öncelikle anlşamalı bankalarınızdan veya ödeme kuruluşlarından sanal pos almanız gerekir. Tekrarlayan ve düzenli tahsilatlar için Otomatik Ödeme Talimatı alabilirsiniz. Ödeme Talimatını tanımlanan kredi kartından tahsilat ilgili tarihde otomatik olarak gerçekleşir. Müşteri kart bilgilerine kimsenin erişemeyeceği PCI DSS uyumlu yüksek güvenli sistemlerinde saklıyor, otomatik ödemeleri kayıtlı kartlardan güvenle gerçekleştiriyoruz.

Kimler Kulanabilir?

 Site Yönetimleri  Spor Tesisleri  Sürücü Kursları
 Okullar  Özel Kurslar  Vakıflar ve Dernekler


Farklı sektörlerin ihtiyaçlarını Yeni Nesil Aidat ve Üyelik Sistemi ile hızlı, kolay ve pratik bir şekilde çözer.