Sıfırdan İleri Seviye Web Sitesi ve Çevrimiçi Mağaza Oluşturun

Bitrix24 CRM ve çevrimiçi pazarlama araçlarıyla tam entegre olan kullanımı kolay, blok tabanlı site oluşturucumuzu kullanarak, göz alıcı açılış sayfaları ve çevrimiçi mağazalar oluşturabilirsiniz. Üstelik tamamen özelleştirilebilir ve ileri düzey özelliklerle donatılmıştır.

Ücretsiz Başlayın

Hızlı ve Görsel Web Sitesi Oluşturma Deneyimi

Web siteleri ve açılış sayfaları oluşturmak artık çok kolay. Pazarlama ihtiyaçlarınıza uygun şablonları kullanarak sadece 30 dakikadan daha kısa bir sürede görsel olarak çarpıcı web siteleri oluşturabilir ve işinizi tamamlamış olursunuz.

Hızlı ve Görsel Web Sitesi Oluşturma Deneyimi

Zorluk Çekmeden Web Sitesi Oluşturun

Kodlama ihtiyacı olmadan, son derece kolay bir süreçle her zaman harika sonuçlar elde edebileceğiniz sorunsuz bir web sitesi oluşturucuya sahip olun.

Ücretsiz Etki Alanı Adı ve Barındırma ile Web Sitelerinizi Oluşturun

İstediğiniz adı seçin ve web sitenize ücretsiz bir ikinci seviye etki alanı adı alarak bağlantı kurun. Kolayca web sitelerinizi oluşturmanın ve yayınlamanın keyfini çıkarın.

Geniş Kapsamlı Sektörel Şablonlarla İşletmenizi Öne Çıkarın

Restoranlardan hastanelere kadar her sektör için özel olarak tasarlanmış açılış sayfası şablonlarıyla işletmenizi öne çıkarın. Beğendiğiniz şablonu seçin ve onu özelleştirerek eşsiz bir web sitesi oluşturun.

Mobil uyumlu

Mobil uyumlu

Duyarlı tasarım

Duyarlı tasarım

Önceden ayarlanmış çerez onayı formları

Önceden ayarlanmış çerez onayı formları

Süper bloklar

Süper bloklar

Otomatik SEO

Otomatik SEO

Hızlı ve Etkileyici Çevrimiçi Web Sitesi Oluşturucusu ile İşinizi Başlatın

Bitrix24 ile bir gün içinde çevrimiçi mağazanızı tasarlayın, başlatın ve ilk müşterilerinizi edinin. Siparişlerinizi alarak işinizi hızla büyütün.
Bitrix24 ile İş Birliği: Uzaktan Çalışan Ekipler İçin Verimli İş Akışı ve Proje Yönetimi

Hazır Şablonlarla Etkileyici Çevrimiçi Mağazalar Oluşturun

Çok sayıda güzel ve kullanıcı dostu çevrimiçi mağaza şablonumuzla müşterileri ve işletme sahiplerini memnun edecek çevrimiçi mağazalar oluşturabilirsiniz.

Siparişlerden Müşteri İlişkilerine Tam Entegrasyon

Bitrix24 CRM ile tam entegrasyon sayesinde tüm siparişleriniz ve müşterileriniz (Ayrıntılı şekilde) otomatik olarak CRM'nize eklenir, iş süreçlerinizi kolaylaştırır ve müşteri ilişkilerinizi güçlendirir.

Etkili Sipariş ve Envanter Yönetimi İle İşinizi Kontrol Altında Tutun

Her oluşturduğunuz internet mağazası, güçlü ürün kataloğu, etkili sipariş yönetimi ve envanter yönetimi araçlarıyla birlikte gelerek işinizi tam kontrol altında tutmanızı sağlar.

SEO'ya uygun

SEO'ya uygun

Mobil uyumlu

Mobil uyumlu

Setler ve paketler

Setler ve paketler

Değişken fiyatlar ve indirimler

Değişken fiyatlar ve indirimler

SKU

SKU

Göz Alıcı Açılış Sayfaları Oluşturarak Etkileyici Bir İlk İzlenim Bırakın

Ücretsiz açılış sayfası oluşturucumuzu kullanarak, kendinize ait, eşsiz ve göz alıcı bir açılış sayfası oluşturun. İyi görünen ve satışları artıran bu açılış sayfasıyla etkileyici bir ilk izlenim bırakın.

Göz Alıcı Açılış Sayfaları Oluşturarak Etkileyici Bir İlk İzlenim Bırakın

Geniş Şablona Sahip Açılış Sayfalarıyla Etkileyici İlk İzlenimler Yaratın

100'den fazla açılış sayfası şablonumuz arasından beğendiğiniz birini seçin ve blok tabanlı düzenleyicimizi kullanarak şablonu özelleştirerek akılda kalıcı, görsel olarak çekici bir açılış sayfası tasarımı oluşturun.

Özgün Etki Alanı Adı ile Ücretsiz Açılış Sayfası Barındırma

Bitrix24 ile kendi etki alanı adınızı ücretsiz olarak seçebilir ve benzersiz açılış sayfanızı rahatlıkla barındırabilirsiniz. Kendi markanızı yansıtan profesyonel bir görünüm elde edin.

Etkileyici Açılış Sayfaları ile Güçlü Pazarlama Stratejileri Oluşturun

Bitrix24 CRM, pazarlama ve müşteri destek araçlarıyla tamamen entegre olan etkileyici açılış sayfalarımızla güçlü pazarlama stratejileri oluşturun. İşletmenizin büyümesine katkı sağlayacak etkili bir pazarlama aracıyla müşterilerinizi etkileyin.

Açılış sayfası optimizasyon araçları

Açılış sayfası optimizasyon araçları

SEO'ya uygun

SEO'ya uygun

Mobil uyumlu

Mobil uyumlu

Ücretsiz ve sınırsız bant genişliği

Ücretsiz ve sınırsız bant genişliği

API ve entegrasyonlar

API ve entegrasyonlar

Güçlü Satış ve Pazarlama Araçları ile İşletmenizi Büyütün

Bitrix24, büyük bulut depolama kapasitesi ve gelişmiş belge yönetim sistemiyle şirketinizde güvenli bir şekilde belgelerinizi yönetmenizi sağlar, bulut iş birliği için ideal bir çözümdür.

Güçlü Satış ve Pazarlama Araçları ile İşletmenizi Büyütün

Etkileşimi Artırın: Özel Web Formları ve Canlı Sohbetler ile Müşteri Kazanımı

Web sitenize Bitrix24 tarafından oluşturulmuş özel web formları ve canlı sohbetler ekleyerek etkileşimi artırın, daha fazla müşteri adayı edinin ve onları müşterilere dönüştürün. Müşteri kazanımında yeni bir seviyeye ulaşın.

Tam Entegre CRM ile Verimli Müşteri Yönetimi

Web sitenizden gelen tüm müşteriler, siparişler ve ödemeler otomatik olarak Bitrix24 CRM'e entegre edilerek verimli bir şekilde müşteri yönetimi sağlanır. İş süreçlerinizi kolaylaştırarak daha iyi bir müşteri deneyimi sunun.

İşlevselliği Genişletin: Üçüncü Taraf Entegrasyonları ile Daha Fazla İmkan

Ödemeler alma, pazarlama ve satış gibi iş süreçlerinizi daha da geliştirmek için üçüncü taraf entegrasyonlarımızı yükleyerek işlevselliği genişletebilirsiniz. İşletmenizin büyümesine katkı sağlamak için daha fazla olanak elde edin.

E-posta pazarlamacılığı

E-posta pazarlamacılığı

Tekrarlayan satışlar

Tekrarlayan satışlar

CRM içi ürün kataloğu

CRM içi ürün kataloğu

Google Analytics entegrasyonu

Google Analytics entegrasyonu

CRM Mağazası

CRM Mağazası

İşbirliği ve Büyüme İçin Eksiksiz Çevrimiçi Platform

Bitrix24 ekosistemi içinde yer alan Siteler ve Mağazalar merkezimiz, size eksiksiz bir çevrimiçi işbirliği, otomasyon ve pazarlama platformu sunar. Bitrix24 araçlarının gücünü kullanarak işbirliğinizi geliştirin ve işletmenizin büyümesine katkı sağlayın.

 • Mobil Görev Yönetimi
 • Bilgi Tabanı
 • Çevrimiçi Çalışma Alanı
 • Takvim
 • Ekip Zaman Yönetimi
 • Sürücü
 • Video Konferans
 • Satış Zekası
 • Telefon
 • Robotik Süreç Otomasyonu

Siteler ve Mağazalar merkezimiz, Bitrix24 ekosistemiyle entegre olarak size çevrimiçi işbirliğinin gücünü keşfetme fırsatı sunar. İşletmenizin büyümesine katkıda bulunmak ve daha etkili bir işbirliği ortamı yaratmak için Bitrix24 araçlarını kullanın.

İşletmenizi Güçlendirmek İçin Bitrix24 Siteler ve Mağazaları Seçin

İşletmenizi Güçlendirmek İçin Bitrix24 Siteler ve Mağazaları Seçin
 • Güvenilir ve Sevilen Bir Platform: Dünya çapında 10 milyondan fazla şirket, Bitrix24 Siteler ve Mağazaları denedi, güvendi ve sevdi. İşletmenizin başarısı için doğru seçim
 • Ücretsiz ve Sınırsız Kullanıcılar: Başlamak için ödemek zorunda değilsiniz! Bitrix24 Siteler ve Mağazaları %100 ücretsizdir ve hesap başına sınırsız sayıda kullanıcıya izin verir. İşletmenizi büyütürken maliyetleri düşürün
 • Esnek Çalışma İmkanı: Evden çalışan satış ekipleri için ideal bir çözüm sunan Bitrix24 Siteler ve Mağazaları, uzaktan çalışmayı kolaylaştırır ve ekip işbirliğini güçlendirir
 • İnternetten Satış ve Pazarlamada En İyi Seçenek: Çevrimiçi satışlarınızı ve pazarlama faaliyetlerinizi kolaylaştırmak için Bitrix24 Siteler ve Mağazaları en iyi seçenektir. Müşterilerinizi çekin, satışları artırın ve işinizi büyütün
 • Diğerlerini Geride Bırakın: Bitrix24 Siteler ve Mağazaları, diğer e-ticaret araçlarının yerini alır. Kapsamlı özellikleri ve entegrasyonlarıyla işletmenizi güçlendirir ve rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlar