Bitrix24 SIP Telefon Desteği ile Verimli İşbirliği, İletişimde Yeni Bir Boyut

Bitrix24 SIP telefon desteği, işbirliğinde yeni bir dönemi başlatıyor! Artık sağladığı SIP telefon desteği ile iletişimde ve müşteri hizmetlerinde bir adım önde olun. Bitrix24 dünyanın en ucuz telefonla pazarlama ve birleşik iletişim yazılımıdır. Telefon hizmetlerine eklediği SIP telefon desteğiyle kullanıcılarına daha esnek ve verimli bir iletişim deneyimi sunuyor.

Bitrix24 SIP telefon desteği sayesinde, fiziksel telefon setleri satın alma maliyetinden kurtarır. Ayrıca tarayıcı üzerinden telefon araması yaparak masanızı düzenleyebilirsiniz. Bitrix24 ile müşterilerinizle ve müşteri adaylarınızla iletişim kurar.

İşbirliğini güçlendirin, mobil uyumlu ara yüzü ile her zaman iletişimde kalın. Ayrıca Bitrix24 ile iletişiminizi daha etkili hale getirin

Yenilenen telefon menüsü, SIP telefonları ve bireysel uzantıları kolayca yapılandırmanıza olanak tanır. Bitrix24 SIP telefon desteği ve dahili uzantıları kullanarak içerideki iletişimi güçlendirirken, müşterilerle olan iletişimde de kesintisiz ve etkili bir şekilde çalışmanızı sağlar.

  • Çağrıları Kolayca Yönlendirme: Çağrıları doğrudan ilgili kişiye veya departmana yönlendirerek hızlı yanıtlar sağlayın.
  • Görüşmeleri Kaydetme: Önemli görüşmeleri kaydederek ileride tekrar erişebilir ve değerli bilgileri saklayabilirsiniz.
  • Çağrı Geçmişi ve İstatistikleri: Çağrı geçmişinizi görüntüleyerek iletişim trendlerini anlayın ve stratejilerinizi buna göre şekillendirin.
  • Esnek Entegrasyon: Bitrix24, SIP telefon özelliğini mevcut iş akışınıza sorunsuz bir şekilde entegre eder. Böylece iletişim ve işbirliği daha uyumlu hale gelir.
  • Mobil Uyumlu: Bitrix24 SIP telefonuyla, iş seyahatlerinde veya uzaktayken bile iletişimi kesintisiz bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Çağrıları hızlıca yönlendirin, önemli görüşmeleri kaydedin ve iletişimi verimli bir şekilde yönetin. Bu sayede gelen taleplerinizi yönetmek, işlerinizi takip etmek kolay olacaktır.

Bitrix24’ün SIP telefon desteği sayesinde, iletişimde yeni bir boyut kazanın ve işbirliğinde verimliliği artırın. Müşterilere daha iyi hizmet sunarken ekip içindeki iletişimi güçlendirin. Bitrix24’ü tercih ederek, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf edin ve işletmenizi daha etkili yönetin.

Bitrix24 SIP telefon özelliği ile iletişimi kolaylaştırın ve müşteri deneyimini iyileştirin ve işbirliğini artırarak daha verimli sonuçlar elde edin. Verimli işbirliği için Bitrix24 SIP telefon desteği katılın ve iletişimde yeni bir çağa adım atın!

Bir cevap yazın